15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Nie obsługujemy SMS, MMS 
          WhatsApp itd

Email:     biuro@alar.pl
 Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-16.00
Sob 9.00-13.00

Aktualnie istny HIT światła do jazdy dziennej w miejsce kierunkowskazu. Pełnią jednocześnie funkcję światła do jazdy dziennej i kierunkowskazu. Struktura Led odpowiednio dopasowana do każdego auta, a wygląda jak w najnowszych autach klasy premium.

Posiadamy w sprzedaży światła do jazdy dziennej tzw. DRL. Stały się one bardzo popularne i co raz więcej kierowców chce je mieć w swoim aucie. Cechują się przede wszystkim:

  • bardzo atrakcyjnym wyglądem
  • niską ceną
  • pobierają bardzo mało prądu
  • reszta oświetlenia jest wyłączona dzięki czemu oszczędzamy na żarówkach

Montujemy przede wszystkim światła sprawdzonej marki: Philips oraz Vertex. Ceny profesjonalnych świateł zaczynają się od 170zł


Ostatnio do naszej oferty dołączyliśmy moduły świateł dziennych, które wykorzystują fabryczne żarówki świateł drogowych (długich)

Oferta skierowana jest szczególnie dla osób które nie są przekonane do świateł LED

Moduł świateł dziennych załącza światła drogowe w samochodzie na 25% ich nominalnej mocy

Urządzenie nie koliduje z oświetleniem auta lecz poszerza je o dodatkową funkcję.

W sytuacji gdy posiadamy już światła do jazdy dziennej, dowolnej marki i technologii, pozostaje do rozwiązania jeszcze jeden problem! Kiedy należy przełączyć ze świateł dziennych na światła mijania? Problem ten rozwiązuje Automatyczny Włącznik Świateł Mijania z Czujnikiem Zmierzchowym! Wiele nowszych samochodów posiada taki automat i należy go jedynie aktywować, a starsze autka, bądź nowsze nieposiadające takiego czujnika w każdej chwili można doposażyć. Pozwoli to uniknąć sytuacji, że po zmroku poruszamy się na światłach dziennych. Bardzo łatwo o taką sytuację w ruchu miejskim, gdzie ulice są oświetlone. Taka jazda może skończyć się mandatem w wysokości 200 zł i dodatkowo nasze konto może zostać "doładowane" czterema punktami karnymi!


Zamontujemy Światła w każdym samochodzie!

  Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

  
 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami lub odwiedź nas, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.