15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Email:     biuro@alar.pl
 
Pamiętaj! Najprostszym sposobem na oszczędzanie jest ograniczanie strat!


Jeśli interesuje Cię gdzie znajduje się Twoje auto, z jaką prędkością się porusza i ile ma paliwa w zbiorniku - nic prostszego! Do tego służy monitoring GPS.

Właściciel w każdej chwili może sprawdzić czy żona jest na pewno na zakupach lub czy pracownik nie "zbłądził" z zaplanowanej trasy. Montaż takiego urządzenia w samochodach firmowych, usprawnia logistykę i daje szefowi pełną kontrolę swoich pracowników.

Czy to opłacalne?
Koszty eksploatacyjne i paliwowe wygenerowane przebiegami po godzinach często są dużo wyższe niż te wygenerowane w trakcie pracy! Koszt miesięcznego abonamentu to niecałe dwie robocze godziny "przepracowane" przez kierowcę.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają akceptację Ministerstwa Finansów i mogą równolegle działać jako e-Toll!


W swojej ofercie posiadamy rozwiązania flotowe z abonamentem od 29,99 zł, z urządzeniem za 1 zł, a także Indywidualne bez konieczności podpisywania umowy!


System monitorowania floty - SMF


Nowoczesna aplikacja budowana w oparciu o najnowsze trendy panujące w branży IT. Nad jej rozwojem pracuje zespół programistów, którzy są fachowcami, nie boją się wyzwań i nastawieni są na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji.

SMF jest aplikacją webową i daje możliwość dostępu do niej z dowolnego miejsca na ziemi, w którym znajduje się Internet.

Szczególny nacisk podczas tworzenia SMF został położony na intuicyjność, oraz przyjazny interfejs, który pozwala użytkownikowi od pierwszej chwili po zalogowaniu przy pomocy interaktywnej instrukcji w łatwy sposób i bez czasochłonnych szkoleń rozpocząć użytkowanie.

Oprócz łatwości użytkowania system charakteryzuje się bardzo nowoczesnymi i profesjonalnymi rozwiązaniami, które pozwalają monitorować flotę pojazdów i w przyjazny sposób wspomagać procesem jej zarządzania.


Podstawowa funkcjonalność aplikacji:

Monitorowanie bieżącej lokalizacji i stanu obiektów wraz z możliwością przeglądania historii
Intuicyjny i nowoczesny design wraz z interaktywną instrukcją obsługi
Panel dyspozytorski pozwalający na definiowanie i obsługę zdarzeń
Stan pojazdu w czasie rzeczywistym bez konieczności oczekiwania na odświeżenie aplikacji
Dostępność API w celu integracji z systemami klienta
Możliwość definiowania reguł składających się z wielu warunków (np. pobyt w strefie z niepracującym agregatem dłuższy niż 30 minut)
Obsługa automatyczna zdarzeń SMS i Email
Kontrola stanu i zużycia paliwa (sondy, CAN, pływak)
Monitorowanie stylu jazdy kierowcy: Eco driving i Safety driving.
Rozbudowany system raportowy
Monitorowanie Integracja z szyną CAN/FMS pojazdu
Wsparcie dla nietypowych urządzeń w pojazdach specjalistycznych, np. przystawki mocy, webasto, pługi, czujniki posypu, itp.
Identyfikacja i autoryzacja kierowców


Konto demonstracyjne, na którym można zapoznać się z funkcjonalnością i wyglądem naszej aplikacji dostępne jest pod adresem: alar.gpsserwer.pl

Dane do logowania do konta demo: kod firmy, login: Alardemo; hasło: Alardemo1!
Uwaga! Bardzo prosimy o nie zmienianie hasła. :)                                   
            Aplikacja Android                                                                Aplikacja IoS

NOWOŚĆ!!!
Jako nieliczni na rynku posiadamy aplikację na urządzenia mobilne Android!!


J
eśli interesuje Cię gdzie znajduje się Twoje auto, z jaką prędkością się porusza i ile ma paliwa w zbiorniku - nic prostszego! Do tego służy monitoring GPS.
 
Właściciel w każdej chwili może sprawdzić czy żona jest na pewno na zakupach lub czy pracownik nie "zbłądził" z zaplanowanej trasy. Montaż takiego urządzenia w samochodach firmowych, usprawnia logistykę i daje szefowi pełną kontrolę swoich pracowników. 


Czy to opłacalne?
 Koszty eksploatacyjne i paliwowe wygenerowane przebiegami po godzinach często są dużo wyższe niż te wygenerowane w trakcie pracy.Pamiętaj! Najprostszym sposobem na oszczędzanie jest ograniczanie strat!

 W swojej ofercie posiadamy rozwiązania flotowe z abonamentem od 25 zł z urządzeniem za 1 zł, a także Indywidualne bez konieczności podpisywania umowy!