15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Nie obsługujemy SMS, MMS 
          WhatsApp itd

Email:     biuro@alar.pl
 Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-16.00
Sob 9.00-13.00

Kamerka do Anglika!!

Od 15 Sierpnia 2015 możemy w Polsce legalnie rejestrować samochody sprowadzone z Anglii. Każdy kto choć raz miał okazję przejechać się takim autkiem zna problem jazdy z kierownicą po prawej stronie w ruchu prawostronnym, jest to oczywiście brak odpowiedniej widoczności z lewej strony. Problem ten możemy rozwiązać na kilka sposobów. Możemy poruszać się zawsze mając na siedzeniu pasażera osobę, która będzie nas informowała co się dzieje przed nami, lub możemy zainstalować system wideo oparty o odpowiednio zamontowaną kamerkę z monitorem.
Posiadamy w swojej ofercie wiele ciekawych rozwiązań na każdą kieszeń, dostosowanych indywidualnie do klienta. Instalujemy różne systemy, od najprostszej kamerki z wideomonitorkiem, po rejestratory jazdy z wyjściem wideo sterowanymi ze stacji multimedialnej.Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Posiadamy w swojej ofercie wiele ciekawych rozwiązań na każdą kieszeń, dostosowanych indywidualnie do klienta. Jeżeli Chcesz dowiedzieć się więcej Skontaktuj się z nami, lub Odwiedź nas, a z pewnością Znajdziesz coś dla siebie.