15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Nie obsługujemy SMS, MMS 
          WhatsApp itd

Email:     biuro@alar.pl
 Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-16.00
Sob 9.00-13.00

System kontroli dostępu pozwala na kontrolę osób poruszających się w obrębie danego obiektu.  W zależności konfiguracji systemu możemy kontrolować czas pracy pracowników, sprawdzić trasę wartownika czy też kontrolować dostęp osób do poszczególnych pomieszczeń. 

Szczegóły Znajdziecie państwo na stronie producenta klikając poniższe zdjęcie.
W ofercie naszej firmy znajdą państwo również bramki, systemy hotelowe oraz biurowe.

Aktualnie nie aktualizujemy ofert na stronie (produkty aktualne i archiwalne). Zapraszamy do kontaktu i wyceny indywidualne.

Proponowane systemy hotelowe oraz biurowe to bezinwazyjne zamki Eurolock EHT Net.

Czytnik zbliżeniowy zintegrowany z klamką drzwi zasilany 3 bateriami AAA 1,5V, przy żywotności baterii ponad 50 000 cykli (maksymalnie 4 lata.) sprawia, że w bardzo prosty i ekonomiczny sposób możemy zabezpieczyć pomieszczenia biurowe przed dostępem osób nieuprawnionych.
 Eurolock posiada europejski standard DIN, który pasuje do każdych drzwi.
Aby otworzyć drzwi z zewnątrz należy zabrać ze sobą kartę a z wewnątrz wystarczy nacisnąć klamkę. W przypadku gotowych instalacji, wystarczy zdemontować starą klamkę, a na jej miejsce zainstalować Eurolock EHT Net, za pomocą zaledwie dwóch otworów w skrzydle drzwi.
Eurolock EHT Net pozwala użytkownikom i administratorom tworzyć elastyczny system kontroli dostępu w ramach sieci RS-485 lub opcjonalnie WIFI* z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania lub autonomicznie bez użycia komputera.


 eurolock-s.jpg
Eurolock EHT Net - jest to czytnik zbliżeniowy zintegrowany z klamką zasilany bateriami AAA 1,5V. Żywotność bateri to 50000 cykli  (max 4 lata czuwania).
z7eh.jpg Elektroniczny zamek do drzwi Z-7 EHT - to urządzenie wyposażone w czytnik zbliżeniowy, samodzielny kontroler i pełny system blokujący. Atrakcyjny wygląd, solidna konstrukcja, łatwość programowania i instalacji, zaawansowana funkcjonalność - wszystko to pozwala korzystać z urządzenia w akademikach, uczelniach, hotelach, biurowych i administracyjnych jakiegokolwiek celu.
z8eht.jpg Elektroniczny zamek do drzwi Z-8 EHT - to urządzenie wyposażone w czytnik zbliżeniowy, samodzielny kontroler i pełny system blokujący. Zamek jest zasilany przez 4 baterie AA. Atrakcyjny wygląd, solidna konstrukcja, zaawansowana funkcjonalność - wszystko to pozwala korzystać z urządzenia w akademikach, uczelniach, hotelach, biurowych i administracyjnych jakiegokolwiek celu.


z-395eht.jpg Z-395 EHT jest to idealne rozwiązanie kontroli dostępu dla różnych miejsc składowania: szafki, szatnie, meble biurowe, wyposażenie dla firm. Szczególnie szerokie zastosowanie zamków RFID jest w takich obiektach jak: salony-SPA, parki wodne, centra fitness, baseny.
z-396et.jpg Z-396 EHT jest to idealne rozwiązanie kontroli dostępu dla różnych miejsc składowania: szafki, szatnie, meble biurowe, wyposażenie dla firm. Szczególnie szerokie zastosowanie zamków RFID jest w takich obiektach jak: salony-SPA, parki wodne, centra fitness, baseny.
z-495eht.jpg Z-495 EHT jest to idealne rozwiązanie kontroli dostępu dla różnych miejsc składowania: szafki, szatnie, meble biurowe, wyposażenie dla firm. Szczególnie szerokie zastosowanie zamków RFID jest w takich obiektach jak: salony-SPA, parki wodne, centra fitness, baseny.


z496.jpg Z-496 EHT jest to idealne rozwiązanie kontroli dostępu dla różnych miejsc składowania: szafki, szatnie, meble biurowe, wyposażenie dla firm. Szczególnie szerokie zastosowanie zamków RFID jest w takich obiektach jak: salony-SPA, parki wodne, centra fitness, baseny.
z595.jpg Z-595 EHT jest to idealne rozwiązanie kontroli dostępu dla różnych miejsc składowania: szafki, szatnie, meble biurowe, wyposażenie dla firm. Szczególnie szerokie zastosowanie zamków RFID jest w takich obiektach jak: salony-SPA, parki wodne, centra fitness, baseny.
z-595_ibutton.jpg Elektroniczny zamek Z-595 iButton Keys to klawiatura i czytnik w jednym zasilany bateryjnie 9V . Jedno ładowanie baterii wystarczy na 20.000 cykli otwarć, czyli około 2,5 lat w trybie czuwania. Wyjątkowość obudowy Z-595 sprawia że urządzenie jest odporne na akty wandalizmu, jego konstrukcja czyni go uniwersalnym i pasuje do każdej szafki.