15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Nie obsługujemy SMS, MMS 
          WhatsApp itd

Email:     biuro@alar.pl
 Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-16.00
Sob 9.00-13.00


Posiadamy w sprzedaży wszystkie niezbędne akcesoria do odbioru sygnału cyfrowego, zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalny montaż.

dexana zew.jpg

ANTENA DEXANA ZEWNĘTRZNA Wyposażona w niezależną trzypunktową regulację czułości: przez zmianę wzmocnienia w paśmie VHF i UHF oraz przez zmianę długości dipola VHF. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji może pracować zarówno w obszarach bardzo słabego jak i bardzo silnego sygnału.


dexana pokojowa.jpg

ANTENA DEXANA WEWNĘTRZNA Wyposażona w niezależną trzypunktową regulację czułości: przez zmianę wzmocnienia w paśmie VHF i UHF oraz przez zmianę długości dipola VHF. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji może pracować zarówno w obszarach bardzo słabego jak i bardzo silnego sygnału.


dexta pokojowa.jpg ANTENA DEXTA SILVER  ze wzmacniaczem do odbioru wszystkich sygnałów telewizji analogowej i cyfrowej. Wyposażona w regulację czułości przez zmianę wzmocnienia niezależnie w paśmie VHF i UHF. Charakteryzuje się wysoką czułością i szerokim kątem odbioru. Do montażu wewnętrznegoantena-dexta-euro.jpg ANTENĘ EURO DEXTA cechuje nowatorska konstrukcja wzmacniacza, z filtrami pasmowymi, zapewnia wysoką odporność anteny na zakłócenia od sieci GSM, Internetu bezprzewodowego, CB, i innych. Dzięki niezależnej regulacji dla każdego zakresu antena dobrze pracuje zarówno w obszarach bardzo silnego jak i bardzo słabego sygnału.

reflekta.jpg ANTENA ZEWNĘTRZNA REFLEKTA, zapewnia dobry odbiór wszystkich programów. Posiada doskonałe parametry wzmacniacza z filtrami przeciwzakłóceniowymi i jest odporna na przesterowania i zakócenia.
CORAB WZMACNIACZ.jpg Wzmacniacz liniowy HD. Nie wymaga dodatkowego zasilania. Kompatybilny ze wszystkimi antenami pasywnymi.