15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Email:     biuro@alar.pl
 
Posiadamy w sprzedaży wszystkie niezbędne akcesoria do odbioru sygnału cyfrowego, zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalny montaż.

dexana zew.jpg

ANTENA DEXANA ZEWNĘTRZNA Wyposażona w niezależną trzypunktową regulację czułości: przez zmianę wzmocnienia w paśmie VHF i UHF oraz przez zmianę długości dipola VHF. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji może pracować zarówno w obszarach bardzo słabego jak i bardzo silnego sygnału.


dexana pokojowa.jpg

ANTENA DEXANA WEWNĘTRZNA Wyposażona w niezależną trzypunktową regulację czułości: przez zmianę wzmocnienia w paśmie VHF i UHF oraz przez zmianę długości dipola VHF. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji może pracować zarówno w obszarach bardzo słabego jak i bardzo silnego sygnału.


comsat-te2040-hd.jpg Odbiornik Naziemnej Telewizji Cyfrowej TE 2040 HD w pełni kompatybilny z obecnymi na rynku polskim odbiornikami. Umożliwia odbiór sygnału DVB-T MPEG4 HD i SD, posiada wielojęzyczne menu OSD oraz nagrywarkę USB. Przez USB odtwarza również filmy , oraz zdjęcia i muzykę.dexta pokojowa.jpg ANTENA DEXTA SILVER  ze wzmacniaczem do odbioru wszystkich sygnałów telewizji analogowej i cyfrowej. Wyposażona w regulację czułości przez zmianę wzmocnienia niezależnie w paśmie VHF i UHF. Charakteryzuje się wysoką czułością i szerokim kątem odbioru. Do montażu wewnętrznego

antena-dexta-euro.jpg ANTENĘ EURO DEXTA cechuje nowatorska konstrukcja wzmacniacza, z filtrami pasmowymi, zapewnia wysoką odporność anteny na zakłócenia od sieci GSM, Internetu bezprzewodowego, CB, i innych. Dzięki niezależnej regulacji dla każdego zakresu antena dobrze pracuje zarówno w obszarach bardzo silnego jak i bardzo słabego sygnału.

reflekta.jpg ANTENA ZEWNĘTRZNA REFLEKTA, zapewnia dobry odbiór wszystkich programów. Posiada doskonałe parametry wzmacniacza z filtrami przeciwzakłóceniowymi i jest odporna na przesterowania i zakócenia.


modul-telewizji-cyfrowej-mpeg4-neotion-mp4.jpg Konwerter  przeznaczony jest dla posiadaczy nowych telewizorów wyposażonych w dekoder MPEG-2 oraz w gniazdo CI lub wolnostojących dekoderów MPEG-2 z gniazdem CI. Umożliwia odbiór programów DVBT bez  dołączania dodatkowego dekodera.

urz0083_3.jpg Tuner cyfrowy Cabletech URZ0083 umożliwia odbiór cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T w jakości HD. Może również być wykorzystany jako wysokiej jakości odtwarzacz multimedialny oraz nagrywarka PVR. Spore możliwości tego urządzenia sprawiają, iż może ono być alternatywą dla dużo droższych tunerów.

urz0084_3.jpg Tuner Cabletech URZ0084 to nieewielkich rozmiarów dekoder umożliwiający odbiór DVB-T w standardzie MPEG-4 podłączany bezpośrednio do gniazda SCART(EURO) w telewizorze.CORAB WZMACNIACZ.jpg Wzmacniacz liniowy HD. Nie wymaga dodatkowego zasilania. Kompatybilny ze wszystkimi antenami pasywnymi.