15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Nie obsługujemy SMS, MMS 
          WhatsApp itd

Email:     biuro@alar.pl
 Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-16.00
Sob 9.00-13.00

Alarm to typowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Nasza firma od lat zajmuje się zabezpieczeniami obiektów, dlatego też bazujemy na sprawdzonych i niezawodnych urządzeniach firm Satel, DSC, Ropam itp.  Projekt i instalację alarmową należy wykonać zaraz po położeniu instalacji elektrycznej.

Należy przy tym pamiętać, że jeśli chcemy uniknąć fałszywych alarmów i innych usterek w czasie użytkowania, wykonanie instalacji należy powierzyć profesjonalistom. Najlepiej gdy instalację i montaż urządzeń wykona ta sama firma. Wtedy gwarancją objęty jest cały system, a nie tylko poszczególne jego części.


Instalacje układane "przy okazji" przez elektryków sprawiają wiele problemów zarówno użytkownikom jak i ekipie montażowej. Pozornie zaoszczędzone przy tym pieniądze wydaje się później tracąc czas i nerwy.


       
                                                                  


Systemy montowane przez nas dają duże możliwości rozbudowy. W zależności od potrzeb alarm można rozbudować o czujniki dymu, zbicia szyby czy też gazu usypiającego.
Popularne są moduły powiadomienia GSM. Jeśli jedna ze stref alarmu zostanie naruszona system wysyła informację do właściciela. W takim wypadku właściciel może natychmiast powiadomić policję o włamaniu. Daje to dużo lepsze efekty niż przy powiadomieniach firm ochroniarskich, gdyż  czas
ich reakcji pozostawia wiele do życzenia.


Projekt i kosztorys wykonujemy bezpłatnie. Sprawdź - to nic nie kosztujealarm_dsc_2.jpg System alarmowy DSC
alarm_satel_10.jpg System alarmowy SATEL
alexorDSC.jpg Zestaw Bezprzewodowy DSC.
Przyjazna użytkownikowi, prosta w obsłudze centrala, DSC Alexor łączy w sobie niezawodność działania tradycyjnych systemów przewodowych z udogodnieniami, jakie oferuje system bezprzewodowy, tworząc w pełni funkcjonalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników, system bezpieczeństwa.


NeoGSM-IP64_TOP.jpg Ropam NeoIP WiFi GMS !
Najlepsza Centrala Alarmowa 2020r !


Nowoczesny Design !
Dotykowe Manipulatory !
Sterowanie Smartfonem ! 
Możliwość sterowania brama, garażem, oświetleniem !