15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Nie obsługujemy SMS, MMS 
          WhatsApp itd

Email:     biuro@alar.pl
 Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-16.00
Sob 9.00-13.00

Dużo podróżujesz? Wybierasz się na urlop? Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo dojechać na miejsce to warto zainwestować w dobrą mapę. Urządzenia sprzedawane przez nas są zawsze zaktualizowane i gotowe do pracy.
 
Jeśli cenisz sobie estetykę i wygodę, mozemy zamontować urządzenie na stałe. W zależności od życzenia zmontujemy nawigację w dowolnym miejscu. GPS staje się wtedy stałym elementem wyposażenia Twojego auta.

Masz problem z instalacją lub aktualizacją mapy w Twojej nawigacji? Mapa nie działa poprawnie?Odwiedź nas, na pewno pomożemy!
 


AutoMapa_Europe_48ea1580c4f69.jpg AutoMapa jest pierwszym systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych.
navauros2.jpg AURO 2 S. Dzięki podwyższeniu jasności ekranu oraz zastosowaniu wysokiej rozdzielczości (800x480) wszystko co pojawia się na wyświetlaczu jest doskonale czytelne. Mocno nasycone kolory oraz dobry kontrast sprawiają, że obraz jest jak żywy, a szczegóły wyraźnie widoczne.
vivo2-big.jpg NavRoad VIVO S. Cienka, elegancka, stylowa obudowa wykonana z solidnego materiału, lekka konstrukcja, to cechy tego 6-calowego modelu nawigacji . Nowoczesne komponenty zastosowane w produkcji urządzenia zapewniają efekt w postaci sprawnego i wydajnego narzędzia do nawigacji. Posiada możliwość podłączenia kamery cofania