15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Nie obsługujemy SMS, MMS 
          WhatsApp itd

Email:     biuro@alar.pl
 Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-16.00
Sob 9.00-13.00

  W ostatnim czasie bardzo rozwinęła się komunikacja między kierowcami na paśmie Citizen-Band (pasmo obywatelskie). CB Radio w bardzo prosty sposób podnosi bezpieczeństwo podróżowania.
 
Dużo wcześniej możemy dowiedzieć się o utrudnieniach w ruchu na danej trasie dzięki czemu możemy wcześniej zaplanować objazd. CB radio jest też doskonałym sposobem na uniknięcie wysokiego mandatu.

Należy jednak pamiętać o tym, że aby zestaw CB działał poprawnie trzeba wszystkie jego elementy odpowiednio zamontować i zestroić.

W galerii można obejrzeć kilka z najpopularniejszych modeli, jest to tylko niewielka część dostępnego asortymentu.

Zamontujemy CB Radio w każdym samochodzie!
  Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.
 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami lub odwiedź nas, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

CB_Johnny_III.jpg President Johnny III CB Radio 40-kanałowe pracujące w paśmie 26.960 - 27.400 MHz, posiadające układ automatycznej blokady szumów ASC oraz regulację czułości.
ermes pro.jpg Lafayette ERMES PRO to rozbudowany radiotelefon CB. Nie wymaga zezwoleń i rejestracji Ręczna i automatyczna kontrola blokady szumów Pojemnościowy mikrofon z przyciskiem kontrolnym ASQ Rozbudowane filtry redukcji szumów i trzasków
cb-stabo.jpg CB radio Stabo 3001 to nowość na polskim rynku. Zastąpił już nam dobrze znanego Presidenta Johnny'ego II ASC. Prezentowany radiotelefon spełnia wszelkie wymagania norm europejskich w zakresie jakości pracy nadajnika. Stabo 3001 oferuje tą samą łatwość obsługi, identyczną kompaktową obudowę oraz jakość odsłuchu. Został wyposażony w dobrze nam znaną funkcję ASC oraz automatyczny filtr ANL.


cb-tommy.jpg Radiotelefon PRESIDENT TOMMY ASC jest idealnym wyborem do samochodu osobowego i nie tylko. Zastosowano w nim nowy system automatycznej blokady szumów ASC. Duży i czytelny wyświetlacz LCD pozwala na odczyt paramentów i funkcji tego radioodbiornika . Do produkcji tego radia wykorzystano wysokiej klasy podzespoły gwarantujące dużą żywotność oraz rewelacyjną jakość pracy.
venus.jpg Lafayette VENUS to radio o ergonomicznym kształcie , całe mieszczące się w dłoni, świetnie leży w ręku. Sterowanie jest bardzo proste, wszystkie najważniejsze przyciski mamy pod palcem obsługującym.(nadawanie, zmiana kanałów, ASQ) Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch głośniczków jeden w gruszce drugi w obudowie bazy.
lafayette-ares.jpg Radio CB LAFAYETTE ARES Radio Lafayette Ares jest idealnym wyborem do każdego typu samochodu.Do produkcji tego radia wykorzystano najwyższej jakości podzespoły gwarantujące bezawaryjność i wysoką kulturę pracy.Radio posiada 2 filtry przeciwzakłóceniowe, które w znacznym stopniu poprawiają odsłuch i eliminują zakłócenia z silników oraz propagacji.


lafayette-trucker.jpg CB radio Trucker to nowa propozycja z oferty Lafayette. Radiotelefon ten wytycza nową jakość, ponieważ jest to pierwsze radio na rynku, które przy cenie poniżej 500 zł jest bezpośrednią konkurencją najbardziej uznanych radiotelefonów marki President takich jak Johnson i JFK.
alar_box_telewizja_CCTV.jpg Teddy ASC to niewielkie gabarytowo radio  pracujące w modulacji AM i FM. Posiada  automatyczną blokadę szumów  ASC, multistandard  pozwalający na dostosowanie parametrów pracy do przepisów obowiązujących w danym kraju europejskim oraz wbudowany filtr ANL