15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Nie obsługujemy SMS, MMS 
          WhatsApp itd

Email:     biuro@alar.pl
 Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-16.00
Sob 9.00-13.00

Telewizja przemysłowa, inaczej monitoring, to jedno z najpopularniejszych zabezpieczeń obiektów stacjonarnych. Dzięki szerokiemu dostępowi do internetu mamy możliwość sprawdzenia co aktualnie dzieje się w domu czy w pracy, z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy do tego telefon komórkowy.

Najlepiej jest gdy projekt i okablowanie wykona się na etapie budowy obiektu. Daje to większe możliwości, okablowanie pozostaje ukryte a koszt inwestycji zmniejsza się.

Bardzo ważne jest aby instalację wykonali profesjonaliści, najlepiej Ci sami którzy później dokonają montażu urządzeń. Instalacje telewizyjne wykonywane "przy okazji" przez elektryków, pozostawiają wiele do życzenia i dostarczają wielu problemów przy uruchomieniu i późniejszym użytkowaniu.

Obecnie instalujemy trzy rodzaje systemów CCTV

  • System analogowy - używany od wielu lat. Tani, ale o najniższej jakości obrazu UWAGA!! System ten jest wycofywany z rynku ze względu na niską jakość obrazu! Nie daj się nabrać na niską cenę sprzętu. To najprawdopodobniej "leżaki magazynowe". Obecnie kamerę w jakości obrazu FULLHD można kupić nawet za 192 zł netto!!
  • System HDCVI - zapewnia wysoką jakość obrazu do 8 Mpix, polecany szczególnie tam, gdzie instalacja na obiekcie wykonana została przewodami koncentrycznymi i wszędzie tam, gdzie nie jesteśmy zadowoleni z jakości kamer analogowych.

  • System IP - najbardziej uniwersalny i łatwy w konfiguracji i rozbudowie, bo opiera się o technologię sieciową. Nie ma tutaj potrzeby układania okablowania łączącego bezpośrednia kamerę z rejestratorem. Ten system ma najlepsze parametry obrazu, nawet do 12 Mpix.
Projekt i kosztorys wykonujemy bezpłatnie. Sprawdź - to nic nie kosztuje.


Poniżej kilka poglądowych zdjęć kamer i rejestratorów

big_1_5U.jpg Rejestrator IP
big_BCS-BIP7130.jpg Kamera kompaktowa
big_BCS-SDIP3000.jpg Kamera obrotowa


big_big_1Umini.jpg Rejestrator HDCVI
big_DMIPXXXXIR.jpg Kamera kopułkowa
big_TIP5200.jpg Kamera tubowa