15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023

Nie obsługujemy SMS, MMS 
          WhatsApp itd

Email:     biuro@alar.pl
 Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-16.00
Sob 9.00-13.00

Zabezpiecz auto najlepszą folią na rynku ! Polecamy Państwu najbardziej wytrzymałą folię poliuretanową do ochrony lakieru waszego samochodu !

Folia ochronna SunTek !!

Czy to się opłaca? Jak najbardziej tak! Folia ochronna ma grubość 200 mikronów (fabryczna grubość lakieru to 70-80 mikronów!) to sprawia, że oryginalny lakier jest bardzo trudno uszkodzić. W przypadku delikatnych rys użytkowych folia posiada możliwości samoregenerujące pod wpływem temperatury. Oznacza to, że np. rysy z myjni automatycznej można zlikwidować w kilka chwil podgrzewając folię opalarką, suszarką bądź gorącą wodą!
Kolejnym plusem zabezpieczenia samochodu folią ochronną jest to, że po ewentualnym uszkodzeniu folii na elemencie w bardzo łatwy sposób da się taką folię wymienić bez żadnej szkody dla oryginalnego lakieru. Jest to bardzo ważne zwłaszcza przy matowych lakierach, gdzie praktycznie nie da się dobrać koloru pojedynczego elementu i najczęściej trzeba lakierować cały bok samochodu, co jest bardzo kosztowne!

Poliuretanowa folia SunTek o grubości 200 mikronów charakteryzuje się najwyższą przejrzystością optyczną i podnosi walory estetyczne samochodu. Lakier wygląda tak jakby był  przez cały czas wilgotny.

Czy to działa? Jak najbardziej tak! Zobacz  wideo z linku i się przekonaj!


Nasza folia dostępna jest albo wycięta przez producenta pod dany model auta , albo docinamy podczas montażu !!

Cena jest uzależniona od modelu auta i od tego jak wiele elementów danego auta będzie oklejana !
Cena ustalana jest indywidualnie więc prosimy o kontakt !