15-545  BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (85) 740 35 35

Tel/Fax:  (85) 740 35 36

Kom.       690 025 023Email:     biuro@alar.pl
        Liczba samochodów jeżdżących po naszych drogach powoduje, że coraz trudniejszym manewrem na zatłoczonych parkingach staje się parkowanie. Aby to ułatwić proponujemy montaż profesjonalnych, emitujących sygnał dźwiękowy i pokazujących na wyświetlaczu odległość od przeszkody Czujników Parkowania. Posiadamy tylko sprawdzone marki, czyli Steelmate i Amervox.
 

Zamontujemy Czujniki parkowania w każdym samochodzie!
Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami lub odwiedź nas, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

CZUJ-Amer_Stand.jpg Czujniki Parkowania Amervox RS-4. Pierwszy na rynku czujnik parkowania, generujący asymetryczną strefę bezpieczeństwa. Dzięki silniejszemu sygnałowi środkowych sensorów, kierowca nie jest wprowadzany w błąd podczas skręcania samochodem. Zewnętrzne sensory nie rozpraszają uwagi informacją o przeszkodach zbyt odległych od auta. Czujnik informuje jedynie o faktycznym zagrożeniu, przeszkodzie.
display4.jpg Czujniki Parktronic - Cyfrowy wyświetlacz LED z wbudowanym brzęczykiem precyzyjnie podaje odległość w stopach lub metrach. Częstotliwość sygnału dźwiękowego i wskazanie na wyświetlaczu LED będą informowały kierowcę o obecności obiektów, jak i odległość do obiektu. Ten inteligentny system mówi, czy obiekt znajduje się po lewej, czy po prawej stronie wskazując odpowiednią stronę na wyświetlaczu.
Bez tytułu.jpg Czujniki Parkowania Steelmate.